הסעות נכים

בדברים מסוימים אסור להקל ראש. הסעות נכים ואנשים בעלי מוגבלויות דורשות רגישות ותשומת לב יתרה. לא מספיק להיות רק נהג בעל עבר תעבורתי נקי. צריך קודם כל להיות בן אדם. לא להרבה הסבלנות והסובלנות להתמודד במצב שכזה. כמובן שאנחנו לא מאחלים לאף אדם להגיע למצב הזה אך יש כמה דברים שחשוב שכולם יידעו.

מה שרצוי שתדעו לגבי הסעות נכים

לצערנו, לא רק בשל מגבלות פיזיות נכים לא יכולים להתנייד בכבוד במדינת ישראל, בעיקר מסיבות כלכליות. התחבורה הציבורית מונגשת רק חלקית במקומות אחדים בארץ הן מבחינת הרכבות והאוטובוסים והן מבחינת תשתיות. מתוך צורך זה קמו חברות ייעודיות של הסעות נכים המציעות פתרון לאותם אנשים.

רכבים להסעה של הנכה שונים מרכבים רגילים והם מותאמים במיוחד לאוכלוסיית הנכים. ברכבים אלו יהיה מעלון הידראולי אשר יעזור לנכה לעלות אל הרכב עם כיסא הגלגלים שלו ובחגורות בטיחות מיוחדות אשר ימנעו תזוזה של הכיסא במהלך הנסיעה. חברות ההסעה בישראל מחויבות להחזיק ברשותן לפחות רכב אחד המונגש לנוסעים הנכים על כל 20 רכבים שיש להן בצי המכוניות.

החברות מספקות שירותים של הסעה יומיומית של הנכים למקומות עבודה, הסעות אקראיות לבתי חולים ובדיקות רפואיות ואף לטיולים. חברות מסוימות מספקות את כל השירותים גם יחד ואחרות אשר מציעות שירות ספציפי אחד. .

לכל אחד מגיע יחס שווה

כאשר האדם הנכה מגיע למצב שבו אין לו האפשרות לנסוע ברכב עם מעלון הוא נזקק לנסוע באמבולנס. סיטואציה לא נעימה בלשון המעטה הגורמת במקרים רבים לחרדה ועוד לא התחלנו לדבר על ההוצאה הכספית הגבוהה.

טוב שיש על מי לסמוך

אנו בפורטל הסעות גאים לומר שהנהגים שלנו הם בני אדם לפני הכל! הסעות נכים הן משהו שאנו מתייחסים אליו בכובד ראש וברגישות הנחוצה. הנוסעים נהנים מהנוחות שבנסיעה ברכבים גדולים עם מעלון המאפשרים נסיעה גם של עד שבעה מלווים. צרו עמנו קשר בכל נושא שבו תזדקקו לעצה טובה ואוזן קשבת. אנחנו נעשה הכל על מנת שנסיעתכם תהיה נוחה, בטוחה ומהנה.