הסעות עובדים

הסעות עובדים הן חלק מהפריבילגיות אשר מעסיקים רבים מעניקים לעובדיהם. בשנים האחרונות יותר ויותר חברות וארגונים מתחילים ליישם את מה שנקרא "חוויית העובד". חוויית העובד הוא תחום הולך בקצב מסחרר, בתחילה התחום נחקר ויושם ע"י תאגידי ענק כגון, גוגל, פייסבוק וכד'… אז מה אומרת בעצם חוויית העובד? פשוט מאד, זאת ההבנה וההכרה בעובדה שעובד מרוצה מפיק מעצמו הרבה יותר ולכן חשוב שהוא ירגיש נעים במקום העבודה. בין אם זה בא בצורה של ימי כיף, אירועי חברה, מסיבות והרמות כוסית. ואפילו לפעמים רק מילה טובה מספיקה. כשהעובד מרגיש מוערך על מאמציו ועבודתו, הוא בא לעבוד ולא לעבודה.

היתרונות של הסעות עובדים ובכלל חוויית העובד

  • חיסכון לחברה: שבימינו, בדור האינטרנט והרשתות החברתיות קצב החיים הפך מהיר מאד ונדיר שעובד נשאר יותר מכמה שנים בחברה מסוימת. הסיבה לכך שבשוק העבודה חסר כוח אדם איכותי והביקוש לכזה הוא רב. מכאן יוצא שאחת ההוצאות הגדולות ביותר של החברה היא בגיוס עובדים חדשים והכשרתם. לכן, לשמור על עובד טוב יחסוך לחברה כספים רבים. בנוסף שירות הסעות נחשבים כהוצאה מוכרת וזה מוזיל והחברה נהנית מהחסר הוצאות.
  • גיבוש: עוד יתרון של הסעות עובדים הוא הגיבוש והקשרים שנוצרים תוך כדי הנסיעה. בתקופה שבה העובדים מתקשרים רק דרך מיילים תקשורת בין אישית חשובה מאין כמותה לייעול והבנה בין המחלקות השונות של החברה
  • בקרה: כשמדובר בהסעה של קבוצת אנשים לרוב יהיו פחות איחורים של עובדים והמעסיק יוכל להיות תמיד עם יד על הדופק כמה עובדים הגיעו וכמה לא.

על איכות לא מתפשרים

פורטל הסעות מספקת שירותים של הסעות עובדים לעבודה, לטיולים ולימי כיף. כמו כן להסעות ילדים לגנים ובתי הספר ושירותים מיוחדים של הסעות נכים. גולת הכותרת שלנו היא איכות הנהגים שלנו. לכל נהגינו ישנו רישיון הסעות והם חפים מכל עבר תעבורתי פלילי. אנו דוגלים בשירות, מקצועיות ובטיחות הנוסעים. צרו עמנו קשר ונשמח לייעץ לכם איך לדאוג שכל עובדיכם יגיעו לעבודה ובחזרה ממנה בשלום. עד אז, סעו בזהירות ושתהיה לכם נסיעה נעימה.